TRS Nábytek


info@trs-nabytek.cz | +420 518 321 762Zastavte se osobně

Většinu sortimentu máme vystavenu na hodonínské prodejně. Materiály i kvalitu zpracování
našeho nábytku si tak můžete prohlédnout opravdu zblízka. Získáte lepší představu o svém
budoucím projektu nebo vyberete již hotový kousek.


postele

Nevyhovují vám postele a matrace z velkovýroby? Vyberte si materiál, velikost, design a zbytek nechte na nás. Za několik týdnů se vyspíte jako na obláčku.

masivní postele

Pokud si na prostředí, ve kterém trávíte třetinu svého života zakládáte, doporučujeme vybrat kvalitní postel z masivu. K mání jsou hotová dvojlůžka, jednolůžka, patrové postele i několik typů skříní ze smrku a buku.

matrace

S výběrem vhodné matrace se nevyplácí spěchat. Na naší vzorové prodejně naleznete zkušeného prodejce, který vám pomůže s výběrem hned ze 16 druhů různorodých matrací ověřeného českého výrobce.

ložnice

Vytvořte si oázu klidu s nábytkem na míru ve vaší ložnici. Od zabudovaných šatních skříní po noční stolky přesně podle vašich představ.

kanceláře

Uvítejte obchodní partnery v příjemném prostředí stylové kanceláře nebo zařiďte pohodlí vašim zaměstnancům s psacími stoly a židlemi na míru.

židle a stoly

Usaďte se ve svém. Navrhněte si vlastní set do jídelny nebo pořiďte něco z vystaveného zboží. Další rodinný oběd si již užijete o mnoho více.

předsíně

I místnosti, kterými se zdánlivě jen prochází, mohou působit příjemně a neprvoplánově. Udělejte na své návštěvy skvělý první dojem.

kovové doplňky

Vyšperkujte svůj domov kvalitními úchyty, klikami, panty a kováním. Nábytku přidají na životnost a učiní jej ještě praktičtějším.

kuchyně

Je srdcem každého domova a proto by měla být poctivá. Vyberte si z několika desítek materiálů i stylů provedení. Konečná podoba je samozřejmě na vás.

obývací pokoje

Odpočinková zóna by neměla ničím rušit. Vymyslet si do ní můžete cokoliv – od originálního konferenčního stolku po kompletní obývací stěnu.
Sháníte něco konkrétního?

Poptat konkrétní kus


Virtuální prohlídka

Nemáte zrovna cestu kolem? Nevadí.

Prohlédněte si náš showroom krok po kroku alespoň virtuálně, z pohodlí domova.© 2016 TRS Nábytek  |  Zásady ochrany osobních údajů  |  Všechna práva vyhrazena   |  Vytvořil TRUE DESIGN