TRS Nábytek


info@trs-nabytek.cz | +420 518 321 762Zastavte se osobně

Většinu sortimentu máme vystavenu na hodonínské prodejně. Materiály i kvalitu zpracování
našeho nábytku si tak můžete prohlédnout opravdu zblízka. Získáte lepší představu o svém
budoucím projektu nebo vyberete již hotový kousek.


postele

Nevyhovují vám postele a matrace z velkovýroby? Vyberte si materiál, velikost, design a zbytek nechte na nás. Za několik týdnů se vyspíte jako na obláčku.

masivní postele

Pokud si na prostředí, ve kterém trávíte třetinu svého života zakládáte, doporučujeme vybrat kvalitní postel z masivu. K mání jsou hotová dvojlůžka, jednolůžka, patrové postele i několik typů skříní ze smrku a buku.

matrace

S výběrem vhodné matrace se nevyplácí spěchat. Na naší vzorové prodejně naleznete zkušeného prodejce, který vám pomůže s výběrem hned ze 16 druhů různorodých matrací ověřeného českého výrobce.

ložnice

Vytvořte si oázu klidu s nábytkem na míru ve vaší ložnici. Od zabudovaných šatních skříní po noční stolky přesně podle vašich představ.

kanceláře

Uvítejte obchodní partnery v příjemném prostředí stylové kanceláře nebo zařiďte pohodlí vašim zaměstnancům s psacími stoly a židlemi na míru.

židle a stoly

Usaďte se ve svém. Navrhněte si vlastní set do jídelny nebo pořiďte něco z vystaveného zboží. Další rodinný oběd si již užijete o mnoho více.

předsíně

I místnosti, kterými se zdánlivě jen prochází, mohou působit příjemně a neprvoplánově. Udělejte na své návštěvy skvělý první dojem.

kovové doplňky

Vyšperkujte svůj domov kvalitními úchyty, klikami, panty a kováním. Nábytku přidají na životnost a učiní jej ještě praktičtějším.

kuchyně

Je srdcem každého domova a proto by měla být poctivá. Vyberte si z několika desítek materiálů i stylů provedení. Konečná podoba je samozřejmě na vás.

obývací pokoje

Odpočinková zóna by neměla ničím rušit. Vymyslet si do ní můžete cokoliv – od originálního konferenčního stolku po kompletní obývací stěnu.


Kupte a obdarujte dárkovým poukazem

Srdečně Vás zveme do naší prodejny, kde můžete pořídit dárkový poukaz pro své blízké.Sháníte něco konkrétního?

Poptat konkrétní kus


Virtuální prohlídka

Nemáte zrovna cestu kolem? Nevadí.

Prohlédněte si náš showroom krok po kroku alespoň virtuálně, z pohodlí domova.© 2016 TRS Nábytek  |  Zásady ochrany osobních údajů  |  Všechna práva vyhrazena   |  Vytvořil TRUE DESIGN