TRS Nábytek


info@trs-nabytek.cz | +420 518 321 762Originál podle vašich představ

Proč se každý den probouzet ve stejné ložnici, jako stovky dalších lidí? Proč jíst u tuctového
stolu, vařit v nudné kuchyni, odpočívat v obývacím pokoji bez špetky inspirace?


Vytvořte si vlastní svět. S nábytkem na míru.

1

Začínáme

Začínáme

Nejprve si vyslechneme vaši vizi a představu hotového interiéru. Pomůžeme vám s výběrem ideálního materiálu i architektonického návrhu. Přidáme také pár tipů a zkušeností z již realizovaných projektů.

2

Vizualizujeme

Vizualizujeme

Některé přestavby jsou náročnější na představivost. Abyste si byli stoprocentně jistí svou volbou, vytvoříme nejprve 3D návrh celého projektu. Virtuální kuchyně se upravuje přeci jen lépe, než ta opravdová, přišroubovaná ke zdi.

3

Vyrábíme

Vyrábíme

Používáme pouze kvalitní, osvědčené materiály, postupy a technologie. Speciální péči věnujeme funkčním detailům nábytku – pantům, úchytkám nebo často namáhaným rohům a hranám. Výroba nábytku na míru chvíli trvá. Výsledek ale vždy stojí za to.

4

Montujeme

Montujeme

Váš nový nábytek dovezeme na místo určení, vyneseme do příslušného pokoje a následně odborně namontujeme a zapojíme. Nábytek a prostor, který jste si sami představili a navrhli, se tímto okamžikem stává skutečností.

Mám zájem o nábytek na míru


Náš nábytek již mají doma:© 2016 TRS Nábytek  |  Zásady ochrany osobních údajů  |  Všechna práva vyhrazena   |  Vytvořil TRUE DESIGN